mk-MKen-US
Општина
Центар

Архива

Новости

Одлуки за избор на кандидати по интерен оглас 1/2018

  • 28 март 2018
  • Број на прегледи: 495
  • 0 Коментари

Општина Центар објавува три одлуки за избор на кандидати за пополнување на работни места со интерен оглас.

Documents to download

Печати
 
Означувања:
Оценете ја оваа вест:
5.0

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да објавувате коментари.