mk-MKen-US
Општина
Центар

Архива

Новости

По забавата се расчисти Сквер Јадран

  • 1 јануари 2018
  • Број на прегледи: 331
  • 0 Коментари
По забавата се расчисти Сквер Јадран

 Најлудата журка помина за дочекот на Новата 2018 година помина. 

Веднаш утрово, надлежните започнаа  работа за расчистување на Сквер Јадран, и околината каде се одржуваше прославата и.

Печати
Означувања:
Оценете ја оваа вест:
5.0

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да објавувате коментари.