mk-MKen-US
Општина
Центар

Архива

Новости

Интерен оглас за пополнување на работно место со унапредување

  • 22 декември 2017
  • Број на прегледи: 912
  • 0 Коментари

Врз основа на член 48 од Законот за административни службеници, Општина Центар – Скопје распишува интерен оглас за пополнување на работно место со унапредување за Раководител на Сектор за правни и организациски работи. 

Documents to download

Печати
 
Означувања:
Оценете ја оваа вест:
3.0

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да објавувате коментари.