mk-MKen-US
Општина
Центар

Архива

Новости

Конечни резултати од локалните избори во општина Центар (PDF)

  • 25 октомври 2017
  • Број на прегледи: 500
  • 0 Коментари
Резултати од првиот круг на локалните избори одржани на 15.10.2017 во општина Центар. 

Documents to download

Печати
 
Означувања:
Оценете ја оваа вест:
5.0

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да објавувате коментари.